Cheeky Panda Dětské bambusové vlhčené ubrousky 64ks

Kód: CHP003
99,90 Kč 1,56 Kč / 1 ks
Objednáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
100% biologicky odbouratelné a šetrné k pokožce. Ekologická alternativa!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věděli jste, že většina dětských ubrousků (skutečné ubrousky, nikoli obal) obsahuje mikroplasty? Nemysleli jste si to? Jsou tam, ucpávají odtoky a ničí oceány.

Naštěstí jsou ubrousky The Cheeky Panda’s Baby Wipes vyrobeny z bambusu, 99 % čištěné vody, 1 % aloe vera a 1000 % lásky.

Jsou vyrobeny z čistě přírodních ingrediencí, takže jsou velmi jemné k citlivé pokožce vašich dětí.

Jsou také biologicky odbouratelné, takže je po dokončení stačí zahodit do koše a rozloží se, než aby se tu roky držely a ničily planetu.

Ingredience • Wipe : 99% čištěná voda s Aloe Vera a ovocným extraktem •

Úplné detaily: 100% bambusové vlákno napuštěné vodou (99 %), jablečný extrakt, šťáva z listů Aloe Barbadensis (organická), stopy glukonolaktonu, benzoát sodný, glukonát vápenatý (pomáhá udržet ubrousky super čerstvé) • Balení : Obal ubrousků je vyroben ze 3 vrstev recyklovatelného materiálu

Krabice: Recyklovatelný karton

Likvidace a recyklace • Utěrky lze kompostovat • Recyklovatelné obaly: Tyto 3 vrstvy dohromady musí být klasifikovány podle PET7 a bohužel v současné době nejsou široce recyklovatelné zařízeními ve Spojeném království. Aktivně hledáme řešení pro recyklaci. • Kartonová krabice: Široce recyklovaná

Doplňkové parametry

Kategorie: Hygienické potřeby
Hmotnost: 0.05 kg
Počet kusů: 64
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: