Non-stop Dogwear Line 5.0 - 6 fialový

Kód: 5113
1 450 Kč
Objednáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Nová vezre nejprodávanějšího postroje Line přináší nejen nové barvy. Univerzální krátký postroj vhodný na všechny aktivity se psem. Ať už jdeme na výlet, zaběhat si nebo na cvičák.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postroj Line 5.0 přichází hned v pěti nových barvách a v novém designu. Oproti předešlé verzi je Line 5.0 užší a delší, díky tomu psům lépe sedne jak okolo krku, tak za packami. Postroj si zachoval svou měkkost a hladké vnitřní strany, nedochází tak k odření psa. Spodní část chomoutu je ve tvaru Y což umožňuje volné dýchací cesty u jakékoliv aktivity. Navíc je chomout od velikosti 3 vyztužen, aby nedocházelo k protržení.

Line 5.0 je nastavitelný okolo hrudníku. Nově jsou spony z odolného a silného plastu Duraflex, takže nedochází k prasknutí. Spony jsou odolné vůči změnám teplot. Zároveň má postroj tři možnosti připnutí vodítka - na hřbetu, na břiše a na hrudníku. Díky reflexním prvkům, které jsou po obvodu celého pstroje, je pes vidět i za tmy.

Jaké je využití postroje? 

Postroj doporučujeme na aktivity jako jsou dogtrekking, výlety, kynologie, lehký canicross. Je opravdu univerzální a psům skvěle padne. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: