Kvitok Pečující váleček s jehličkami

Kód: KVI038
Akce
Značka: Kvitok
361 Kč –37 %
3676 1 kvitok pecujici valecek s jehlickami
361 Kč –37 % 226 Kč 226 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Kosmetická pomůcka pro domácí ošetření pleti na profesionální úrovni o velikosti mikrojehliček 0,25 mm zabalená ve sterilním sáčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Před každou aplikací si důkladně umyjte ruce. Důkladně si vyčistěte pleť, aby na ní nezůstaly žádné kosmetické přípravky či zbytky dekorativní kosmetiky. Ošetřete váleček nasprejováním alkoholového přípravku na hlavici válečku před aplikací na pokožku. Vizuálně si rozdělte obličej na části - levé tváře, pravé tváře, čelo, nos a brada, případně krk a dekolt. Začněte na jedné části obličeje. Jemným tlakem rolujte válečkem po suché a důkladně vyčištěné pokožce ze strany na stranu 4-5 krát. Potom změňte směr rolování nahoru a dolů, opět 4-5 krát. Bezprostředně po použití naneste na ošetřené místo tonizační vodu a pleťové sérum. Toto ošetření můžete aplikovat i před použitím pleťové masky. Následně tvář ošetřete tonizační vodou a pleťovým sérem. Pokračujte na další části obličeje stejným způsobem. Na závěr naneste pleťový krém na celou oblast obličeje. Nenanášejte na takto ošetřenou pleť dekorativní kosmetiku a nevystavujte pleť přímému slunečnímu záření. Ideální čas pro aplikaci je tedy večer před spaním.

Používejte 2-5 krát týdně. Doporučujeme začít s aplikací 1-2krát týdně a postupně frekvenci zvyšovat. Při pravidelném používání jej po 3 měsících vyměňte za nový.

Váleček lze použít i na jiné části těla pro eliminaci jizev, strií, pigmentových skvrn a pod. Doporučujeme jej obzvlášť před aplikací vlasových sér pro zlepšení růstu vlasů. Použití je totožné.

Po každé aplikaci váleček opláchněte pod tekoucí vodou a ošetřete nasprejováním alkoholového přípravku na hlavici válečku a uchovejte jej v obalu mimo dosah dětí.

Nepoužívejte na podrážděnou pokožku, otevřené rány, znaménka, bradavice, koloidní a čerstvé jizvy, pokud trpíte rosaceou nebo akutním akné a záněty, pokud máte alergii na kovy nebo méně než 18 let. Nepoužívejte v bezprostředním okolí očí. Nepoužívejte před a po aplikaci peeling nebo produkty s dráždivými složkami (mýdla, tenzidové prostředky).

Z hlediska bezpečnosti a hygienických důvodů kosmetický váleček může používat jen jedna osoba, nesdílejte jej s jinými. Při používání postačí jemný tlak.

Pečující váleček je 100% bezpečná pomůcka pro profesionální ošetření pleti v pohodlí domova, bez negativních vedlejších účinků, vhodná pro všechny typy pleti, pro muže i ženy. Ergonomická rukojeť zajišťuje jednoduchou, pohodlnou a precizní aplikaci. Ošetření je bezbolestné.

Obsahuje 540 titanových mikrojehliček o velikosti 0,25 mm, které přecházejí do vrchních vrstev pokožky a umožňují lepší pronikání kosmetických produktů do vrstev pokožky.

Podmínkou používání válečku je správná dezinfekce, neboť při jemném rolování po pokožce vytváří váleček na pokožce malé neviditelné vpichy, na které pokožka reaguje aktivací přirozené obnovy a regenerací.

✓ Stimuluje produkci kolagenu a elastinu
✓ Zjemňuje vrásky, strie a starší jizvy
✓ Minimalizuje póry a pigmentové skvrny
✓ Zlepšuje průnik kosmetických produktů
✓ Revitalizuje pokožku 100% bezpečný, bez negativních vedlejších účinků

Doplňkové parametry

Kategorie: 🧍‍♀️ Péče o tělo
Hmotnost: 0.2 kg
Množství v balení (ks): 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

   Jednoduché a srozumitelné složení

   Vysoký obsah účinných složek

   Podpora přirozené funkce pokožky