Loype čmuchací dřívka smrková

Kód: LOY002
189 Kč 18,90 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Set smrkových dřívek sloužící k rozpoznání pachu páníčka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Dřívka slouží k rozpoznání pachu páníčka. Každé dřívko má na sobě nějaký motiv, to proto, abyste věděli, které dřívko je to napachované! 

  • Smrkové dřevo je měkké, drží lépe pach, ale také neodolá velkým kousačům.
  • Balení obsahuje 10 ks dřívek, každé dřívko měří 10 cm.
  • Každé dřívko má jiný symbol.
  • Pro zneutralizování pachu dřívka stačí ponechat 48h na vzduchu.
  • Vyrobeno v Jizerkách, poctivá česká výroba!

 

  1. Jedno dřívko si napachujte, mějte ho v ruce, dotýkejte se ho, šmrdlejte s ním. Prostě tak, aby na něm zůstal váš pach. Zapamatujte si, které dřívko s jakým motivem
  2. Posaďte si psa k noze a požádejte někoho, ať dřívko kleštěma chytne a položí ho cca 5 metrů od vás. K napachovanému dřívku přidá zbylá neutrální dřívka (pozor, i na tyhle musí sahat kleštěma!) , tak aby dříka byla od sebe cca 30 až 40 cm.
  3. Psa vyšlete ke dřívkům a on za pomoci svého čumáku musí najít a přinést to správné napachované dřívko. To si ověříte pomocí symbolu na straně dřívka.

 

Pozor pozor, tenhle výrobek je určený pro psy (a jejich lidi). Není to hračka, se kterou si bude chlupáč sám hrát, ale pomůcka k výcviku. Takže ji psím zubům nikdy nenechávejte bez dozoru, hrozí zranění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Hmotnost: 0.1 kg
Materiál: smrkové dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Víte, že Løype je #eko a #udržitelné?

Kdykoliv to jen jde, vyrážíme do přírody. A tak se i u nás snažíme dělat maximum pro její zachování. Jak vypadá eko Løype?

Svět nespasí jeden člověk, co všechno dělá pořádně, ale hromada lidí, kde každý dělá aspoň něco. A jelikož máme firmu – e-shop, prodejnu a další aktivity, uvědomujeme si, že náš dopad na životní prostředí je jednoduše větší než dopad jednoho člověka. A tak se taky víc snažíme. No a řekli jsme si, že vám povíme, jak. Jdeme na to?

Mimochodem, nemyslíme si, že je udržitelnost pouze trend. Myslíme si, že je to povinnost.

Zboží nám není jedno 

Nad každým novým zbožím se u nás zamýšlíme – zda je vůbec potřeba, co nám to přinese, co to přinese vám jako zákazníkům. Taky nás zajímá jeho výroba nebo případná spotřeba. A aktivně si vybíráme a rozhodujeme se vždy pro tu (pro přírodu) lepší variantu.