Loype Duck Energy

Kód: LOY001
29 Kč 29 Kč / 100 g
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Chutné kachní paté ve vlastní šťávě. rychle stravitelná energie v praktickém balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duck Energy je masová paštika ve vlastní šťávě. Paté je výborně stravitelné a chutné. Díky tomu ho lze podávat k doplnění energie na výletech, přidat do vody při napájení a nebo jen na ochucení běžného krmení. Jedná se o plnohodnotné krmení.

Balení 100g je praktické pro rychlé zpracování. Zvládnete ho rychle sportřebovat a neplýtváme zbytky.

Kdy dávat Duck Energy:

  •  Rychlá sváča na doplnění energie při dlouhodobém výkonu. Hodí se na výlety, túry nebo při tréninku jakéhokoliv sportu.
  • Nechce vám chlupáč pít? Duck energy vodu ochutí a navíc dodá energii. Na napájení nezapomínejte. Nejen když se věnujete psím sportům, ale i při cestování nebo výletech.
  • Při cestování se často stává, že čtyřnožec nechce z nervozity jíst. Duck energy můžete použít jako plnohodnotnou stravu a nebo paté přidat do běžného krmení.
  • Máte doma nežravce? Tak mu ten život oslaďte. Nebo raději ne, přidejte mu trochu kachny a hned to bude růžovější.
  • Znáte Dog wellnes? Plnící hračky psy uklidňují, protože vylizování a kousání je pro ně přirozené. Ať už plnící hračky dáváte po cvičení nebo třeba když odcházíte, enegy duck chutná. Ideální je třeba do Toppla nebo Tuxe. V létě doporučujeme zamrazit. Chlupáč se navíc ochladí.
  • Duck energy může sloužit jako plnohodnotná strava vašeho čtyřnožce.

 

Složení:

Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (37 %) z toho kachna 4 %, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, různé cukry.

Skladování:

Podávejte při pokojové teplotě. Ujistěte se, že je pro vašeho mazlíčka k dispozici čerstvá, čistá voda. Změny stravy by měly být prováděny postupně po dobu asi pěti dnů. Uchovávejte výrobek na chladném a suchém místě.  Po otevření spotřebujte do dvou dnů a uchovávejte v chladu.

Energetická hodnota:

86 kcal/ 100 g.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pamlsky
Hmotnost: 0.125 kg
Gramáž (g): 100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Víte, že Løype je #eko a #udržitelné?

Kdykoliv to jen jde, vyrážíme do přírody. A tak se i u nás snažíme dělat maximum pro její zachování. Jak vypadá eko Løype?

Svět nespasí jeden člověk, co všechno dělá pořádně, ale hromada lidí, kde každý dělá aspoň něco. A jelikož máme firmu – e-shop, prodejnu a další aktivity, uvědomujeme si, že náš dopad na životní prostředí je jednoduše větší než dopad jednoho člověka. A tak se taky víc snažíme. No a řekli jsme si, že vám povíme, jak. Jdeme na to?

Mimochodem, nemyslíme si, že je udržitelnost pouze trend. Myslíme si, že je to povinnost.

Zboží nám není jedno 

Nad každým novým zbožím se u nás zamýšlíme – zda je vůbec potřeba, co nám to přinese, co to přinese vám jako zákazníkům. Taky nás zajímá jeho výroba nebo případná spotřeba. A aktivně si vybíráme a rozhodujeme se vždy pro tu (pro přírodu) lepší variantu.