Non-stop

non-stop-dogwear-logo

Oslo, Norsko 2006: Náš pes v té době, Hårek, byl jedním z nejtalentovanějších psů soutěžících ve skijöringu (běh na lyžích se psy). Hned zpočátku ukázal velký potenciál. Při volném běhu běžel jako gepard – ladně a půvabně. V postroji však vykazoval známky dýchacích obtíží a jeho pohyb byl omezen. Postroj omezil jeho obvykle lehký a efektivní styl běhu. Hledali a vyzkoušeli jsme různé druhy existujícího vybavení, ale všechno omezovalo jeho pohyb a dýchání. Museli jsme vymyslet řešení, které by Hårekovi umožnilo plně využít svůj skutečný potenciál, aniž by to ovlivnilo jeho a jeho dýchání.

Protože jsme v té době nenašli žádné vybavení, které by Härekovi vyhovovalo, museli jsme si navrhnout vlastní. Začali jsme šít a ponořili se do umění sahajícího až do dávných dob rodilých Američanů ze severu. Přestože jsme v průběhu tohoto procesu měli nějaké problémy, začali jsme po čase vidět pokroky v řešení problémů. Šili a testovali jsme pořád dokola. Výsledkem bylo vybavení, které se nyní nazývá Freemotion harness - postroj, který umožňuje psovi volný pohyb a dýchání při běhu a tahu.

Když jsme viděli, jak je Hårek schopen běžet v postroji stejně jako na volno, byl to pro nás okamžik nevysvětlitelné radosti. Věděli jsme, že se o toto nadšení a výsledek musíme podělit s ostatními majiteli a jejich psy.

Toto je příběh nejranějších dnů firmy Non-stop dogwear. Příběh z jejích začátků, ale s vizí do budoucna, s cílem „využít potenciál vašeho psa“. To se stalo naším základním motem a při vývoji nových produktů bereme vždy v potaz pohled a potřeby psa. Vždycky!

Firma Non-stop dogwear byla založena v Norsku v roce 2009. Dnes Non-stop dogwear vyvíjí, navrhuje a prodává psí potřeby po celém světě. V současné době najdete naše výrobky ve více než 1 300 obchodech ve 27 zemích. Kromě toho nám naši dovozci umožňují dodávat i  několika národům.

Mladý tým řídí mateřskou společnost z vesnice Brøttum v Norsku. Tento mladý a energický tým neustále vylepšuje stávající produkty a vyvíjí nová řešení problémů, které mají majitelé domácích zvířat po celém světě.

Máme zkušenosti, znalosti, vášeň a talent pro vývoj inovativních produktů z pohledu psa. V rámci toho spolupracujeme s nejzkušenějšími sportovci a profesionály z celého světa a vytváříme produkty nejvyšší kvality a funkčnosti.

Snažíme se být nejlepším zprostředkovatelem vybavení pro všechna plemena, všechny činnosti a ve všech prostředích. Ať už chcete během závodu stáhnout dolů několik vteřin nebo se celé dny procházet v horách, naše vybavení vám pomůže si tuto aktivitu maximálně užít.

Náš účel lze popsat jednou větou: "Využít potenciál vašeho psa." Tato věta nám připomíná, PROČ děláme to, co děláme - proč se snažíme vyrábět to nejlepší psí vybavení. Chceme vám a vašemu psovi pomoci „využít potenciál“.

Naše hodnoty

Když vyrábíme výstroj pro psy, naší prioritou je blaho zvířat. Pohodlné a funkční vybavení, které psa neomezuje, bylo původní myšlenkou a důvodem, proč jsme vytvořili Non-stop dogwear. Pro naše čtyřnohé přátele je pouze to nejlepší dost dobré.

Naším cílem je usnadnit a podpořit společný aktivní život. Víme, že aktivní pes je šťastný pes a šťastný pes znamená šťastného majitele!

Chceme, aby naši sportovci a partneři zacházeli se svými psy dobře ve všechny aspektech jejich života: zdraví, metody výcviku a dobré životní podmínky zvířat obecně.

Udržitelnost je pro nás také nezbytná. Proto se zaměřujeme na výrobu trvanlivého vybavení z ekologických materiálů. Chceme, aby otisk packy, který na této planetě zanecháme, byl co nejmenší.

Náš výrobní proces

 

Když naši produktoví vývojáři vytvářejí psí výstroj budoucnosti, neponechávají nic náhodě. Před uvedením produktu na trh je každý jednotlivý detail dobře promyšlen a důkladně testován.

Proces od nápadu k hotovému výrobku obvykle trvá dva roky.

Sportovci a kluby, se kterými spolupracujeme, nám často dávají nápady na nové produkty nebo na zlepšení těch stávajících. Jsme vděční za veškerou zpětnou vazbu, kterou můžeme dostat, říká manažer vývoje a výroby produktů Sebastian Plur Nilssen, který stojí za velkou částí našeho vybavení.

Je součástí Non-stop dogwear od začátku. Má jedinečnou schopnost najít kreativní a funkční řešení, která majitelům psů usnadní každodenní život a psům ještě zlepší život. Pro Sebastiana je vývoj produktů víc než jen práce. Je to životní styl.

Myslím, že naše podvědomí funguje nepřetržitě. Nejlepší nápady se často objevují těsně před usnutím nebo v okamžiku probuzení, dodává produktový designér Sigbjørn Kristiansen Næss.

Oba mají dlouholeté zkušenosti se psy díky pěší turistice a výpravám. Chápou důležitost spolehlivého vybavení, které se nerozbije nebo neselže. Tuto znalost z první ruky mají na paměti, když nové nápady najdou cestu k rýsovacímu prknu. Poté musí tým najít ty správné materiály. Různé výrobky vyžadují různé vlastnosti materiálů. Tato rozhodnutí děláme ve spolupráci s našimi výrobními místy.

Zaměřujeme se především na výrobu v Asii. Naše výrobny mají vysokou odbornost v oblasti textilií. Továrny navštěvuji čtyřikrát až pětkrát ročně a je to vždy přínosné. Všechna zařízení splňují normy ISO-9001, což znamená, že mají vysoký standard a dobré pracovní podmínky. To se odráží ve výrobě i kvalitě.

Když je prototyp hotov, je čas produkt vyzkoušet.

Máme vynikající tým, který nám pomáhá testovat prototypy. Tato skupina se skládá z profesionálních sportovců i běžných aktivních majitelů psů z Norska i ze zahraničí. Díky nim zjišťujeme, jak budou v průběhu času produkty fungovat pro různé činnosti a plemena. Tímto způsobem můžeme ještě před uvedením na trh zjistit, zda je třeba něco vylepšit, říká Sigbjørn.

V závěrečné fázi pak nadšený prodejní tým produkt uvede na trh.

Chce ho představit co nejdříve. Je skvělé, že kolegové i zákazníci jsou nadšeni tím, na čem pracujeme.

Vývoj produktu je nepřetržitý proces.

Máme několik nových produktů, které se neustále vyvíjejí, a současně zlepšujeme ty stávající. Je to náročná, ale fascinující práce. Uvedení nového produktu na trh je vždy zábava!

2 položek celkem
118930 361638 line fial jpg 1
1 450 Kč

Nová vezre nejprodávanějšího postroje Line přináší nejen nové barvy. Univerzální krátký postroj vhodný na všechny aktivity se psem. Ať už jdeme na výlet, zaběhat si nebo na cvičák.

Kód: 5096
114963 758799 modra jpg 1
2 150 Kč

Fjord je větru i voděodolná pláštěnka pro psy. Déšť ani bahno si na chlupatce nepřijde! Navíc je prodyšná a díky super střihu ideální i na tréninky.

Kód: 5118

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem